800.232.2007

Compare Costs

Do the Math and Compare.
Making your own saves you money.

Making an investment in a Gel Master is a serious decision. As business owners ourselves, we understand. Every expense matters. That’s why we encourage you to see for yourself how much you can save by making your own gel paks vs. buying them. We believe you’ll save money in the long run.

Another consideration is storage space. Buying pre-made gel paks requires valuable space that could be used for other things (inventory, work space, equipment, etc.). With the Gel Master, you only make what you need, when you need it.

Our 2018 Price List .